Facebook

YouTube

Newsletter

katalogi

Zaloguj się do strefy klienta.

Zaloguj się do strefy dealera.

koszyk

Fiwe- Międzynarodowe Targi Branży Fitness & Wellnes, Warszawa 12-13.09.2015

W dniach 12-13 września w Warszawie, jak co roku odbyły się Międzynarodowe Targi Fitness & Wellness, które są obecnie najbardziej prestiżowym wydarzeniem tej branży w Polsce. To targi o biznesowym charakterze, mające na celu zaprezentowanie bogatej gamy sprzętu, akcesoriów i usług fitness i wellness.
Targi są niepowtarzalną okazją do spotkania reprezentantów tego dynamicznie rozwijającego się sektora oraz przedsiębiorców i inwestorów.
Pobyt na targach urozmaiciły wyjątkowe wydarzenia towarzyszące - międzynarodowa platforma biznesowa FIWE EXPERT, zawody kulturystyczne FIWE BODYBUILDING, zawody CROSSFIT, liczne pokazy i treningi na scenie z Gwiazdami.
Dzięki Vitako każdy z odwiedzających targi mógł zapoznać się z możliwościami najnowocześniejszego analizatora składu ciała Seca mBCA 515. Urządzenie doskonale sprawdza się w badaniach zawodowych sportowców oraz osób aktywnych. Analizator pozwala na szczegółową ocenę nawodnienia badanego, ocenę stanu odżywienia i kondycji żywych komórek w organizmie. Szczegółowo określa zawartość mięśni szkieletowych w poszczególnych częściach ciała i wisceralną tkankę tłuszczową. Prezentowaliśmy również innowacyjne urządzenie Adipometr BodyMetrix do badania grubości tkanki tłuszczowej i mięśniowej metodą USG. Urządzenie zrobiło furorę szczególnie u trenerów personalnych i specjalistów zajmujących się rehabilitacją i medycyną sportową.

Galeria zdjęć

Powrót

KALENDARIUM WYDARZEŃ

baty
activinsights
dietetica
dksh
mesimedical
jawonmed
juwell
impedimed
selvas
aminogram (ebiody)
trystom
Copyright 2015 © Vitako.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: INTERPROG Krzysztof Krotowski